Rhenus Svoris priklauso vienai didžiausių logistikos grupių Europoje – „Rhenus Logistics". Kompaniją sudaro 610 atstovybių, kuriose dirba daugiau nei 29 tūkst. darbuotojų. Rhenus Svoris personalo komandos tikslas buvo rasti personalo specialistą (-ę) pasiekiant ne tik aktyvius, bet ir pasyvius (dirbančius, tačiau naujiems iššūkiams bei darbo pasiūlymams atvirus) kandidatus. Atsakius į visus darbuotojo paieškai reikalingus klausimus, buvo pradėta aktyvi, į pasirinktą tikslinę grupę nutaikyta darbo skelbimo sklaida. Naudojantis moderniais, mobiliesiems įrenginiams pritaikytais tiksliniais puslapiais, interaktyviu kandidatavimo procesu ir tikslinga skaitmenine sklaida Rhenus savo tikslą pasiekė – komandą papildė nauja Personalo specialistė.

Kandidatavimo procesas

Kandidatavimo proceso metu interaktyviai užduodami klausimai padeda greičiau atsirinkti tik tinkamus kandidatus. Personalo komanda gauna, pagal individualiai sukurtus klausimus ir kriterijus, informaciją apie kandidatus, atitinkančius svarbiausius pozicijai keliamus reikalavimus dar prieš pradedant pirmąjį pokalbį. Vos keliais paspaudimais kandidatai atsako į svarbiausius klausimus susijusius su išsilavinimu, darbo patirtimi, kalbomis ir stipriausiomis savybėmis.
Rezultatai
Tikslas: Maksimalus kandidatų srautas
Pozicija: Personalo ir atrankų specialistas (-ė)
Miestas: Vilnius
Laikotarpis: 30 dienų
Pasiekta žmonių: 16.576
Darbo skelbimo parodymai: 39.451
Kandidatų kiekis: 52
IMPRINT
MUS RASITE:

LIMEHIRE
Gynėjų g. 14
Vilnius 01109

+370 625 79 008
info@limehire.lt

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku
Close