Circle K daugiausia dėmesio skiria klientų aptarnavimui, klientų patirties bei darbdavio prekinio ženklo kūrimui. Norint pasiekti platesnį kandidatų srautą įtraukiant pagrindines įmonės vertybes Circle K pasirinko LIMEHIRE sprendimą. Naudojantis moderniais, mobiliesiems įrenginiams pritaikytais tiksliniais puslapiais, interaktyviu kandidatavimo procesu ir tikslinga skaitmenine sklaida buvo pasiekti nuostabūs rezultatai.

Kandidatavimo procesas

Kaip mūsų kandidatavimo procesas atrenka tik tinkamus kandidatus. Personalo komanda interaktyvaus kandidatavimo proceso dėka gauna, pagal individualiai sukurtus klausimus ir kriterijus, informaciją apie kandidatus, atitinkančius svarbiausius pozicijai keliamus reikalavimus dar prieš pradedant pirmąjį pokalbį. Vos keliais paspaudimais kandidatai atsako į svarbiausius klausimus, pateikia savo kontaktinius duomenis ir išsirenka vieną iš Jūsų siūlomų filialų arčiau namų.
Rezultatai
Tikslas: Maksimalus kandidatų srautas
Pozicija: Klientų aptarnavimas, pardavimai
Miestas: Vilnius
Laikotarpis: 30 dienų
Pasiekta žmonių: 21.744
Darbo skelbimo parodymai: 50.020
Kandidatų kiekis: 135
IMPRINT
MUS RASITE:

LIMEHIRE
Gynėjų g. 14
Vilnius 01109

+370 625 79 008
info@limehire.lt

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku
Close