Įdomus darbas draugiškame kolektyve, galimybė pirmai (-am) sužinoti naujausias grožio srities tendencijas, turiningi mokymai, realios karjeros perspektyvos
Klientų konsultavimas apie grožį ir kosmetiką, darbas kasos aparatu, prekių išdėstymas bei jų priežiūra, tvarkos palaikymas prekybos salėje
Lankstus darbo grafikas
Priklauso nuo rezultatų
Kandidatuok be CV!
Personalo skyrius

Drogas, UAB

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos vos keliais paspaudimais!

Apie kompaniją
Lietuvoje 2001 metais buvo atidaryta pirmoji DROGAS parduotuvė. Šiandien Lietuvoje veikia 54 parduotuvės, 20 iš jų yra Vilniuje, kitos 33 – rajonų centruose ir mažesniuose miestuose. Per šiuos veiklos metus Lietuvos pirkėjai pamėgo DROGAS parduotuves, kuriose kiekvienas pirkėjas gali rasti jam priimtina kaina grožio, sveikatos ir namų priežiūros prekių. Šiuo metu DROGAS parduotuvėse visoje Lietuvoje dirba apie 500 darbuotojų, o pati įmonė darbo rinkoje vertinama kaip socialiai atsakingas ir patikimas darbdavys.

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Vilnius
Draugiški ir profesionalūs kolegos
Reikalavimai
Panašaus darbo patirtis arba noras jos įgyti
Komunikabilumas, darbštumas, sąžiningumas, atsakingumas
Domėjimasis grožio ir kosmetikos priemonėmis
Reikalavimai
  • Domėjimasis grožio ir kosmetikos priemonėmis
  • Panašaus darbo patirtis arba noras jos įgyti
  • Komunikabilumas, darbštumas, sąžiningumas, atsakingumas
Apie kompaniją
Ar kada svajojai turėti „DAUGIAU" nei tik darbą? Ar susimąstei, kas apskritai yra „DAUGIAU"? Mums „DAUGIAU" yra tai, kuo gyvename kiekvieną dieną: Tai mūsų DNR, komandinio darbo ir inovacijų instinktas, vienijantis 130 000 žmonių Azijos ir Europos rinkoje. Turėdami daugiau kaip 1300 darbuotojų ir 142 parduotuvių Lietuvoje ir Latvijoje, mes taip pat esame ir CK Hutchison Holdings Limited dalimi. Ir tai mums nėra vien tik skaičiai. Tai mums yra daug DAUGIAU: nuolatinis troškimas mokytis ir augti siekiant maksimalių rezultatų bei aistra pranokti savo darbuotojų ir klientų lūkesčius kiekvieną dieną. Tai mums ne tik darbas ar mažmeninė prekyba, tai dinamiška, produktyvi veikla bei dėmesys ir rūpestis vienas kitam. Tai - energija, kuri pritraukia mūsų sėkmę. Kartu mes esame DAUGIAU, nei galite įsivaizduoti! Tapk DAUGIAU dalimi ir Tu! Prisijunk prie UAB „Drogas" – daugiau nei kosmetikos, grožio, sveikatos ir namų priežiūros priemonių tinklo.
IMPRINT
MUS RASITE:

LIMEHIRE
Gynėjų g. 14
Vilnius 01109

+370 625 79 008
info@limehire.lt

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku
Close